Webløsninger : Serverdrift : Web-TV : Webtjenester Din leverandør av webløsninger Din leverandør av serverdrift Din leverandør av webtjenester Din webleverandør http://admin.seria.net/support/
Du er her: Velkommen

Nye nettsider lansert

Kake

Seria AS har lansert nye nettsider, www.seria.no. Nettstedet skal være et naturlig knutepunkt for kunder og samarbeidspartnere.

Et attraktivt nettsted der brukeren vil finne oppdatert og nyttig informasjon, tilbud og løsninger fra Seria.

Daglig leder Tommy Børli understreker at www.seria.no er selskapets viktigste medie og at utviklingen vil skje fortløpende.

– Hva innebærer den nye satsingen for brukeren? 

– Vi inviterer brukerne av nettstedet vårt til å gi tilbakemeldinger, vi ønsker dialog. Et nettsted er i stadig utvikling. Vi blir ikke bedre enn det målgruppen vår mener vi er. Derfor etablerer vi et eget nettpanel hvor vi fortløpende vurderer nettstedet vårt opp mot vår målgruppe.

– Hvor mye investeres i nettsatsingen? 

– Satsingen går over tid, og involverer hele organisasjonen. Det vi satser på er en del av den helhetlige satsingen vi gjør på markedssiden. Alt stoff er gjennomgått og kategorisert på nytt. Det er klart at det koster penger, men vi arbeider effektivt og kan web bedre en de fleste.

Det nye nettstedet vil fungere som en plattform hvor vi stolt viser frem hva vi kan, nyheter, nyttig informasjon om våre løsninger, tilbud og nye produkter. Vi ønsker med satsingen å vise frem våre kvaliteter på det vi produserer og leverer.

Mange i sving

Flere krefter har vært i sving i arbeidet. Foruten kreativ leder Katarina Belsom, som har den overordnede kontroll, har vår arbeidsgruppe involvert samtlige ansatte.

Brukerorientert

Kreativ leder Katarina Belsom kan fortelle at Seria nå tilbyr nettsider der brukerens behov og forventninger vil bli ivaretatt. Det skal være lett å finne løsninger og svar på spørsmål, priser og alt fra webstrategi til våre unike webløsninger. Nettsidene har også gjennomgått grundig brukertest og det meste er på plass. De siste arbeidsdagene har gått med til å kvalitetssikre at innholdet er korrekt og at det er tilrettelagt for web. Justeringer vil vi imidlertid måtte gjøre selv når alt er gjennomgått, og vi har en plan for hvordan vi skal håndtere tilbakemeldinger. Webarbeid er ikke noe man blir ferdig med, men er noe man må drive med hele tiden, understreker Belsom.

Stolt over resultatet

Daglig leder må si seg enig med Kreativ leder i at det må være lov å være stolt over resultatet.

– Vi håper at både eksterne og interne brukere blir positivt overrasket!

Nyhetsarkiv< Gå tilbake